Taba renk kombinler

380

Taba rengine sahip olan bir elbise altına ayakkabı seçimi yaparken gidecek olduğunuz mekana uygun bir şekilde seçimler yapmanız gereklidir. Misal olarak özel bir davete katılım gerçekleştirecekseniz siyah rengin yanı sıra bej rengi ile birlikte ten renginde ayakkabı kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Açık hava eğlencesi benzerindeki ortamlar içerisinde de ten renginin yanı sıra bej rengi ile birlikte vizon rengine sahip renklerde ayakkabı tercihinde bulunabilirsiniz.

Taba rengi ile utum sağlayan renkler, giyim konusunda renk uyumları kapsamında doğru bir şekilde kullanılıp her mekan içerisinde kullanım sağlanabilecek çok şık kombinler yapılması olanaklıdır. Taba rengi de yalnızca düz renkler ile değil, uyum sağlayan renklerden meydana gelen desenli kıyafet modelleriyle de çok hoş bir uyum yakalıyor.

Taba rengine sahip olan deri ceket kombinlerinin yanı sıra taba rengine sahip olan mont kombinleri ile birlikte taba rengine sahip hırka – ceket kombinleri ve taba rengine sahip kaban kombinleri son dönemlerde kadın ve erkeklerin en sık bir şekilde tercih ederek kullandığı kombinlerin arasında kendisine yer bulmaktadır.

Nerdeyse herkesin kış sezonu içerisinde taba rengine sahip bir ceketi kesinlikle olmuştur. Bunun asıl sebebi de Sonbahar kombinleri ile birlikte Kış kombinlerine çok harika uyum sağlıyor olması ve üst seviyede şıklık sunuyor olması şeklinde karşımıza çıkıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.