Selülit Giderici Kremler

45

Bayanların en büyük sorunlarından birisi de selülitlerdir. Bayanların özellikle kalça ve basen bölgelerinde belirginleşen yağ birikmesi sonucu oluşan selülitler onları bazı durumlarda olumsuz bir şekilde etkilemektedir. İstedikleri gibi giyinmemeleri, istediği gibi hareket edememeleri kendilerine olan saygı ve özgüven konusunda onları endişelendirecek durumlar yaşamaktadır.

Selülitlerden kurtulmanın birden çok yolu bulunmaktadır. Bu yağ birikintilerinden natürelyollardan ve dengeli beslenerek kurtulacağınız gibi özel olarak selülit giderici kremler kullanarak da kurtulabilirsiniz. Kozmetik ürünü olan bu ürünler ile kısa sürede selülitlerinizden kurtulabilirsiniz.

Selülitlerinizden kurtulabilmeniz size en iyi gelecek kremler şunlardır: Nutrave, içinde asit bulunduğu için var olan selülitlerin etkisini azaltmada yardımcı olur. 100 ml olan bu ürünün fiyatı sadece 60 TL’dir. Murad Cellulite, çoğunluk ile selülitleri yok eden gayet etkili bir üründür. 150 ml olan bu ürünün fiyatı 75 TL’dir. Dermology Cellulite, selülitleri yok etmenin yanı sıra cildi yumuşatır. 150 ml olan bu ürünün fiyatı 71 TL’dir. Celluthin, yağ hücrelerini yakmakla görevlidir.

Böylece selülitlerden kurtulmanızı sağlar. 100 ml olan bu ürünün fiyatı 48 TL’dir. Cellutone, uzun vade kullanımda zayıflama metodu aracılığı ile selülitleri yok eder. 100 ml olan bu ürünün fiyatı 60 TL’dir. CelluRez, bu üründe cildi yumuşatmaetkisine sahiptir. Ayrıca selülitlerin etkisini de azaltmaya yardımcı olmaktadır. 50 ml olan bu ürünün fiyatı 63 TL’dir. Cellulean, aynı zamanda kalça ve bacakları zayıflatır ve selülitlerin yok olmasında yardımcı olur. 150 ml olan bu ürünün fiyatı 73 TL’dir.

Adonia Iegtone Serum, selülit olan bölgelerinizdeki hücreleri yenilemede yardımcı olur. 100 ml olan bu ürünün fiyatı 77 TL’dir. Korres Garcinia and Guarana Selülit Giderici Jel, selülit bölgenize bu üründen günde bir defa uyguladığınız takdirde zamanla daha pürüzsüz ve normal bir kalça ve basene sahip olacaksınız. Natürel bir ürün olan bu jel 150 ml’dir. Fiyatı ise 41 TL’dir. Estee lauder Selülit Giderici Krem, bacak bölgesinde oluşan şişlik ve yağ birikintilerinin yok olmasını sağlar. Bu krem aynı zamanda bacaklarınızda bulunan damar ve şişlik sorunlarınızı da zamanla giderecektir.

250 ml olan bu ürünün fiyatı 84 TL’dir. Celluliterx Selülit Kremi güzel kokuya sahip olan bu ürün selüloitlerinizdeki kötü görünümü hafifletir. 200 ml olan bu ürünün fiyatı 80 TL’dir. Deracine Selülit Giderci Krem İlerlemiş selülit sorunlarından kurtulmak isteyenler bu ürünü kullanabilir. Ağır kokusu vardır ve sürdüğünüzde cildinize bronzluk verecektir. Kısa sürede bu sorundan kurtulmak isteyenler bu ürünü kullanabilir. 10 Ml olan bu ürünün fiyatı 70 TL’dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.