2021 Mutfak Dekorasyon Modelleri

606

Evlerimiz, iş yerlerimiz, bahçelerimiz gibi pek çok alanda çeşitlilik gösteren mobilyalarımızla yetinmeyipİstikbal mobilya mutfak ortamınızda da kullanışlı şık Amerikan mutfak dolapları ile rakipsiz hizmet vermektedir.

Mutfak ev hanımlarının günlük yaşamında en çok zaman geçirdiği ortamlardır. Bu nedenle yemek yapmayı da keyifli bir hale sokarak ferah ve iç açıcı ortamlar tasarlayarak hanımların beğenisine sunmaktadır. İstikbal mutfak sadece mutfak dolapları ile yetinmeyip bütünlük sağlayarak geniş mutfak konforuyla yemek masasını aynı ortama taşıyarak farklı modern pratik ve kullanışlı bir o kadar da şık mutfak mobilyalarını görücüye çıkarmıştır. İstikbal ayrıca daha renkli ve canlı renkleri bir arada kullanarak alışıla gelmiş tek renk dolap görünümüne de değişim getirmiştir.

Yemek bir kültürdür. Yemek kültürümüze yakışan ise zevkli ve bir o kadar da özenli mutfaktır. İstikbal mutfak farklı isimlerle nitelediği değişik mutfak modelleriyle iddialı bir biçimde rakip tanımadan sektörde ilk sıralarda yerini almıştır.

*Regina mutfak; geniş mutfaklarda uygulanan ortada çalışma masası ve çeşmenin bulunduğu genelde de beyaz renklerin hâkim olduğu fayans tercihleriyle beyaz dolaplarıyla kaynaştırılan bir modeldir.

*Palais mutfak; Ortada kesme doğrama masası olan ağırlıklı krem renkli klasik mutfak dolaplarının bulunduğu modeldir.

*Delfina mutfak; ortada masası olan L şeklindeki tezgâh ile kullanım ortamının artırıldığı koyu kahverengi ile beyaz rengin kaynaştırıldığı mutfak modelidir.

*Arte mutfakU şeklindeki tezgâh ortada iki kişilik masa spot ışıklarıyla aydınlatılmış romantik ve zarif bir mutfak modelidir.

Bu çeşitliliklerle çok sayıda hanımın hayallerini gerçekleştiren istikbal mobilya kalitesinden de taviz vermeden sektörün vazgeçilmezi olmayı başarmıştır.

Mutfak mobilyası değince akla ilk gelen istikbal mobilya 2021 sezonunun ürünlerini beğeniye sunmuştur. Bize düşen karar vermeden önce hem fiyat hem de kalite araştırması yapmak ve garanti süresini de soruşturarak karar vermektir. Hanımlar her şeyin en iyisine layıktır. İstikbal bu düşünceden hareketle özenli mutfaklarda özenli yemekler pişirilsin diye tüm dekorasyon ürünlerinde olduğu gibi İstikbal mutfakta da hanımlara gereken değeri vermiştir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.