2021 Bolero modelleri

36

Hanımlara özel olarak düzenlemiş bulunduğumuz 2021 Bolero Modellerini sizler için paylaşmak durumdayız. Aslına bakılırsa tam detaylı bir durumda olmadı lakin ilerleyen dönemler içerisinde daha da farklı paylaşımlar yapacağımızı sizler için hatırlatmamızda büyük bir yarar var.

Bolero modelleri içerisinde bu yıl ağırlık bir şekilde açık tonlamalara yer verildiği göze çarpıyor. 2021 Örgü Bolere modelleri ise en çok dikkat çeken ve beğeni alacak modeller olarak göze çarpıyor. Bu modelleri talep etmiş olduğunuz tişört ve de buluz modelleriyle çok rahat bir şekilde kombin yapabilirsiniz. Çok klas bir görüntüye sahip olan Bolero modeli aslında çok şık duracaktır, boğazlı ve de uzun kollu olmasından dolayı kış mevsiminde çok rahat bir şekilde giyilebilir.

İşleme detaylı bolero modelleri de fazlasıyla şık duruyor, ince işçiliklerle üretilmiş olan bu modeller ciddi anlamda çok şık durmaktadır. Krem rengine sahip olan Bolero modelleri de fazlasıyla zengin bir görünüme sahip olarak öne çıkıyor. Bolero modelleri içerisinde Beyaz renkte kesin bir şekilde güzel duruyor. Beyaz renkli bolero modelleri ile birlikte kombin yapmak çok daha basit olacağı için en çok tercih edilen bolero rengidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.