Mandalina Diyetiyle kilo verin!

37

Mandalina, kışın en çok tüketilen meyvelerden biridir. Büyük küçük herkesin severek tükettiği bu meyvenin aslında iyi bir kilo verme besini olduğunu biliyor muydunuz ? Sindirimi kolaylaştırması ve karaciğeri toksinlerden ayırma özelliği ile iyi bir diyet besini olan mandalina ile 3 günlük bir diyetin sonunda 5 kilo vermek mümkün. İşte o mucize diyet listesi…

Mandalina Diyeti Listesi

1.Gün:

Mandalina diyetine başlanılan günün ilk öğününde 1 dilim ekmek, 1 adet yumurta, 1 bardak çay ya da kahve ve 1 adet mandalina ile kahvaltı yapabilirsiniz. Öğlen yemeğinde yarım muz, 80 gram ton balığı ve 7-8 adet tuzlu kraker, akşam yemeğinde yarım muz, yarım havuç, 1 bardak brokoli, sosisli sandviç ve günün son öğünü olarak atıştırmalık yarım bardak dondurma yiyebilirsiniz.

2.Gün:

  1. günün kahvaltısında 1 bardak çay, 1 dilim ekmek, 1 yemek kaşığı fıstık ezmesi ve 1 adet mandalina ya da portakal yiyebilir, 80 gram ton balığı, 1 dilim ekmek ve 1 fincan kahve içebilirsiniz. Akşam yemeğinde 1 su bardağı kadar taze fasulye, 1 havuç, 1 elma ve 85 gram kadar tavuk ya da hindi eti yiyebilir, atıştırmalık olarak ise 1 su bardağı kadar dondurma yiyebilirsiniz.

3.Gün:

Diyetin son gününde kahvaltı olarak yine 1 bardak çay ya da kahve, 1 kibrit kutusu büyüklüğünde peynir, 5-6 adet tuzlu kraker ve 1 adet mandalina yiyebilirsiniz. Öğlen yemeğinde kahve, 1 dilim ekmek, 1 yumurta akşam yemeğinde ise ton balığı 1’er bardak havuç ve karnı bahar yiyebilir bu şekilde diyetinizi sonlandırabilirsiniz. Mandalina diyeti Maximum 3 günden fazla yapılmamalıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.