Orta Yaş Günlük Kıyafetleri

62

Orta yaş kadın giyimlerinin arasında kendisine yer bulan orta yaş günlük kıyafetlerine şöyle bir göz attığımızda salaş hırka modellerinin yanı sıra blazer ceket modellerinin kesinlikle dolabınız içerisinde yer alması gereklidir. Gömleklerin yanı sıra tişört ile birlikte kazak ve aynı zamanda bluzların da dolabınızda kalması gereklidir.

Orta yaş giyim kıyafetleri seçilirken kesinlikle bedeninize uygun kıyafetler seçmeli aşırı dar ve aşırı bol kombinler den uzak durmalısınız..

Orta yaştaki kadın giyiminin renklerine bakıldığı zaman seçim yapma esnasında ten renginize en fazla yakışmakta olan grup içinde seçimler gerçekleştirmeniz geeklidir. Orta yaştaki kadın kombin renklerine şöyle bakıldığı zaman kırmızı rengin yanı sıra mavi renk ile birlikte mücevher rengi, mor renk, pudra rengi, somon rengi ve gri renk gibi renkler yer almaktadır. Bu söz konusu renklerin arasından ten renginize uygun durumda bulunanı seçip dikkatleri çekmeyi başaran ve de şık orta yaş kombinleri yapmanız olanaklıdır.

40 yaş kadınları en fazla pantolon giyer şeklinde bir kural hiç bir şekilde yoktur. Bundan dolayı da vücut şeklinize uyum sağlayan etek modellerinin yanı sıra elbise modelleri de kullanıp dikkatleri çekmeyi başaran kombinler yapmanız olanaklıdır. Elbise ile birlikte etek modellerinin altına seçim yapacak olduğunuz ayakkabı modelleri de kesin bir şekilde elbisenin tarzıyla uyumlu bir durumda bulunmalıdır. Özel gün kombini yapmayacaksanız yüksek topuklu ayakkabı modellerinin yerine düz ayakkabı modellerini tercih ederek giymeniz en doğru tercih olur..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.