Nefti Yeşili elbise modelleri

62

Nefti yeşil rengine sahip elbise modelleri özel günlerle birlikte özel gece kombinleri içerisinde yeşil abiye şeklinde kullanım gerçekleştirilebileceği gibi günlük kombinlerin yanı sıra iş kıyafetleri kombinleri ve birde ofis kombinleri kombinleri şeklinde de kullanılabilmektedir. Nefti yeşili elbise kombinleri esnasında nefti yeşili rengine uyum sağlayan renkler giyim konusunda renk uyumu kurallarının kapsamında kullanılması gereklidir.

Nefti yeşili rengine sahip elbisenin altına ayakkabı kullanacak olduğunuz mekanın yanı sıra nefti yeşil elbise modeli seçecek olduğunuz ayakkabı rengini de etkiliyor. Misal olarak spor elbisenin altına spor ayakkabı kullanmaktayken beyaz renk tercihi dikkatleri çekecek bir kombin yapmanızı sağlayabilir.

Ofisle ilgili olarak elbisenin altına ayakkabı şeklinde de siyah rengin yanı sıra gri renk ile birlikte vizon rengi, bej rengi, lacivert renk ve ekru renk tonlarında ayakkabı seçimi yapabilirsiniz.

Nefti yeşili rengine sahip elbise için yeşil renge sahip ayakkabı da kullanmanız olanaklıdır. Yeşil renge sahip olan kombinlerinin arasında kendisine yer bulan ve de koyu yeşil elbise kombinleri kategorisi içerisine girmekte olan nefti yeşil elbisenin iki ton koyu ya da iki ton açık renklerine sahip yeşil renge sahip ayakkabı tercih ederek kullanabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.