Saçlarda doğal ışıltılarla göz alıcı olabilirsiniz

224

Işıltı atılan saçların arsında genel olarak kestane rengi saçlar da ner çıkmaktadır. esmer olanlarla beraber buğday tenli olanlara yakışmakta olan saç ışıltısının arasında kestane rengini görüyoruz. Kestane saçlara karamel ışıltı atıp zannettiğinizden de güzel olmanız mümkündür.

2021 senesinin saç modasına bakıldığı zaman koyu kahve saç rengi de çok fazla dikkat çekiyor. Koyu kahve saçlara uygulama yapılan saç ışıltıları da altın ışıltılar ile olduğunda çok harika bir görünüm sunmuş oluyor. Özellikle de doğal saç rengi koyu kahve rengine sahip olan kişilerde uygulaması yapılan altın ışıltılar ombre görünümü veriyor ve güzelliğinize adeta yeni bir güzellik katıyor.

Eğerki saçlarınızın bütününde saça ışıltı kullanma konusunda isteğiniz yok, fakat saçlarınıza çok iyi bir hareket katma konusunda isteğiniz varsa saçlar üzerinde ışıltıyı yalnızca saç uç kısımlarında kullanmanız olanaklı. Koyu kahve rengindeki saç uçları için altın ışıltı ya da karamel ışıltı kullanıp size yakışıp yakışmamakta olduğunun testini yapabilirsiniz.

Doğal kuram olanlar ise saçlarını en fazla sevmekte olan ve saçlarıyla da barışık durumda bulunan kişilerdir. Zira doğal kumral saç renginin üstüne ne uygulanır ise kesin bir şekilde tutar ve dikkatleri çekecek bir görünüm sunmuş olur. Sizler de doğal kumral saç rengine sahip bir durumdaysanız açık kumral veyahut bebek kumralı tonlarına sahip saça ışıltı attırıp çok daha dikkat çekici bir hale gelebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.