Siyah saç rengi ve tonları

475

Siyah renkte saç en fazla kullanılmakta olan saç rengi olduğundan dolayı siyah saç rengiyle ilgili en harika siyah saç boyası, doğal bir şekilde duran siyah saç boyasının yanı sıra siyah saç hangi tenlere daha çok yakışır benzerindeki soruların yanıtları merak ediliyor. Siyah saç rengi havasının yanı sıra değişik görünümünden dolayı fazlasıyla etkileyici bir durumdadır.

Dikkatleri çekecek ve ayrıca etkileyici bir saç rengiyle saç boyama konusunda düşünceniz varsa siyah tonlarındaki saç boyasının arasından seçimler yapmalısınız. Bu söz konusu seçimi yapma esnasında göz ile birlikte ten renginize uyum sağlayan siyah saç renklerini tercih etmeyi hiç bir şekilde unutmamalısınız.

Siyah saç renklerine şöyle bir baktığımız zaman yumuşak siyah saç renginin yanı sıra doğal durmakta olan siyah saç rengi ile birlikte abanoz siyah saç rengi, parlak siyah rengine sahip saç boyası ve mat siyah rengine sahip saç boyası en fazla kullanılmakta olan renkler arasındadır. Mavi – siyah saç boyasının yanı sıra böğürtlen siyahı saç boyası ile birlikte küllü siyah saç boyası, simsiyah saç boyası ve açık siyah saç boyası gibi siyah renk tonları da karşımıza sık bir şekilde çıkar.

Siyah saç konusunda bir isteğiniz varsa ilk önce siyahın tonları tam olarak nelet ve bu söz konusu tonların arasında ten renginize en fazla hangisi uyumlu olur şeklindeki sorunun yanıtını bulmanız gereklidir. Çünkü açık ten rengine yakışmakta bulunan siyah saç rengiyle esmerlere yakışmakta olan siyah saç renginin arasında çeşitli farklılıklar bulunmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.