Esmer tenlere hangi saç uyumlu?

7

Esmer tenler tam olarak hangi saç rengiyle çok daha etkili bir durumda dikkat çekici bir şekilde gözükür şeklindeki soruya uzman isimler genel olarak koyu tonları barındırmakta olan saç renkleri şeklinde yanıt veriyor. Esmer tenlilere hangi saç rengi uyumlu sorusunun yanıtlarına baktığımız zaman koyu kahverengi saçın yanı sıra çikolata kahvesi saç ile birlikte kestane rengi saç, siyah renk saç, koyu kızıl rengi saç, mavi – siyah rengi ve bir de patlıcan moru saç rengi yer almaktadır.

Çok koyu bir esmer değilseniz buğday tene yakın esmer tenli bir durumdaysanız aslında daha çok saç renk seçeneğiniz yer almaktadır. Esmer tenler için bal kahvesi rengine sahip olan saç inanması zor bir seviyede estetik duruyor. Bal kahvesi saç rengiyle birlikte esmer kadının yüz hatları daha da yumuşak bir durumda çok estetik durduğundan dolayı tercih edilerek kullanılmaktadır.

Esmer durumda olan kadınlar kızıl tonlardan biri olarak öne çıkan kızıl kahverengiyle birlikte de daha harika ve zarif görünürler. Özellikle de ela gözlere sahip olan esmer kadınlarla ilgili olarak saç rengi şeklinde kızıl kahverengi önerisinde bulunuyoruz. Çünkü ela göze sahip olan esmer kadınlar kızıl kahve saç rengiyle birlikte bütün dikkatleri üstüne toplamış olacaktır. Kızıl kahve saç boyası kullanmakta olanlar parlak renklerin çok daha fazla dikkat çekici bir durumda ve çok daha göz alıcı durumda bulunduğunu belirtiyor. Sizler de kızıl kahve saç rengini tercih ederek kullanacaksanız bu detayı hiç bir şekilde atlamamanız gereklidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.