2021 Mavi Pantolon Kombinleri

545

Mavi pantolonlarla ilgili kombinler ister kadın isterse de erkek olsun herkesin çok sık bir şekilde tercih etmekte olduğu giyim tarzlarının arasında yer almaktadır.

Mavinin fazlasıyla türlü tonları moda dünyası içerisinde kendisine yer bulmaktadır. Açık mavinin yanı sıra saks mavisi, ile birlikte yeşil renkle karışımı bulunan turkuaz, buz mavisi ve koyu mavi gibi bir çok mavi renk tonu kadınlar tarafından çok sık bir şekilde kullanılıyor. Mavinin bu denli seviliyor olmasının sebeplerinin ilk sırasında gerek günlük yaşamda, gerekse spor yaşantısının yanı sıra şık geceler esnasında çok rahat bir şekilde kombin yapılabiliyor olması yer almaktadır.

Mavi renk aslında birazda tonlarına göre kombin renklerinin içerisinde çeşitlilikler göstermektedir. Buz mavisi rengi çok daha koyu renklerle kombin yapılırken, net mavi rengi ise beyaz rengin yanı sıra sarı renk ile birlikte taba rengi gibi renklerle çok iyi bir ikili olur.

Mavi renkle uyum sağlayan bir kaç tane rengi şöyle yazabiliriz; beyaz rengin yanı sıra siyah renk ile birlikte camel renkler, sarı renk, gri renk, dore rengi, somon rengi, vizon rengi, toz pembe rengi ve nude renk.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.