At kuyruğu saç modelleri

6

Şu zamanlarda en fazla tercih edilerek kullanılan saç toplama modellerinin arsında yer alan bu model yaşamımızın her esnasında bir kurtarıcı şeklinde yardımımıza koşmuş olur. At kuyruğu saç modelleri denildiği zaman akıllara klasik düğünlerden tutun da özel davetlere, ev halinden spor yapılan hallere kadar pek çok zaman geçirmiş olduğumuz ortamlar gelmiş olur. Bunun asıl sebebi evde salık saç kullanmayı istemiyor olmamız, düğünler içerisinde özel kıyafetlerimizin üstüne çok daha özenli bir görüntü sağlama konusunda bir isteğimiz. Eve gelmiş olan nerdeyse her bir kadın saçlarını toplamayı talep eder ve at kuyruğu saç modelleri ise hem çok rahat bir durumda hem de çok harika görüntüsü bulunan bir saç modeli olarak öne çıkmaktadır. Son dönemlerde gelin başı ismiyle de kullanılmakta olan çok farklı bir at kuyruğu modelleri mevcut durumdadır.

Saç toplama modelleri aslına bakılırsa at kuyruğuyla sınırlı durumda bulunmasa da fazlasıyla klasik bir durumda ve göze çarpmış olur. Eğer ki havuz başının yanı sıra kır düğünü benzerindeki mekanlar içerisinde evlenecekseniz tepeden at kuyruğu modellerinin türlerinden tercih ederek kullanabilirsiniz. Böyle bir model gelinliğiniz ile birlikte yüzünüzü ortaya çıkartmış olacaktır.

Çok sade bir tane nikah töreniyle evlenmiş olan gelinler de vintage, sırt dekoltesine sahip durumda bulunan gelinliklerinin üzerine, ense kısmında at kuyruğu modelini tercih ederek sadeliklerini hiç bir şekilde bozmadan uyum içerisinde kombinlerini bitirebilirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.