Soğan Rengi saç rengi hakkında önemli bilgiler

25

Ardımızda bırakmış olduğumuz sezon yalnızca yaz dönemi içerisinde kullanılmakta olan soğan kabuğu saç rengi aslında bu sezonda dört mevsim byunca kullanılmakta olan saç renklerinin arasında kendisine yer bulmaktadır. soğan kabuğu saç rengi doğal bir durumdaki saç boyası sınıfına girmekte olan açık renk olarak öne çıkmaktadır.

Soğan kabuğu saç rengi markalarına şöyle bir baktığımız zaman koleston ile birlikte loreal ve bir de nevacolor adlı markalar en fazla tercih edilerek kullanılan markalar arasında kendisine yer alır. Soğan kabuğu rengindeki saç boyası kullanmakta olanlar bu söz konusu markaların tam anlamı ile tutmakta olduğunu ve çok harika gözüktüğünü söylemektedir. Elbette ki rengin tam anlamıyla tutması konusunda kuaföründe yapacak olduğu işlemler fazlasıyla önemli bir durumdadır.

Soğan kabuğu saç rengiyle ilgili olarak koleston adlı markanın numarası 6.4 şeklindeki saç boyası şeklinde karşımıza çıkmış durumdayken, nevacolor adlı markada 6.45 numaralı renk soğan kabuğu, loreal inoa adlı markada da 6.64 kodundadır. Soğan kabuğu saç boyasının renklerine şöyle bir bakacak olursak açık soğan kabuğu saç renklerinin yanı sıra koyu soğan kabuğu rengi de karşımıza çıkıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.