Bu saç renkleriyle siz de genç gösterebilirsiniz

8

Açık ten rengi bulunan kadınların yanı sıra buğday tenli olan kadınlarda en genç gösteren saç rengi denildiği zaman akıllara ilk olarak kumral saç rengi geliyor. Yüzünüzü mevcut halinden daha bakımlı bir durumda ve daha genç göstermekte olan saç rengi aramaktaysanız cilt alt tonu analizi sonrasında kumral saç renklerinin arasında seçim gerçekleştirebilirsiniz. Eğer nasıl genç gösteririm sorusuna bir cevap arıyorsanız, hiç bir şekilde düşünmeye gerek olmadan saçlarınızı kumral saç rengiyle buluşturabilirsiniz.

Kuaförünüz ya da cilt analizi uzmanınız küllü kahve tonlarıyla sizin çok daha genç gözükebilecek olduğunuzu belirtmekteyse badem kabuğundan ilham alınıp tasarımı yapılmış olan badem kahve saç rengiyle beraber saçlarınızı boyatabilirsiniz..

Badem kahverengine sahip olan saç boyası soğuk cilt alt tonuna sahip olan kahverengi saç renklerinin arasından en fazla dikkat çekmeyi başaran, parlak bir durumda ve çok canlı olan rengidir. Genç göstermekte olan saç modellerine baktığımız zaman karşımıza çıkmakta olan at kuyruğu ya da yüksek topuz saç modeliyle badem kahverengi saç boyası kullanıp çok daha dinamik bir durumda ve enerjik gözükmeniz de olanaklı olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.