İlişkilerde küçük oyunlar

136

Aşk ilk günlerdeki tutkuyu zaman içerisinde büyük bir sevgi ve uyuma bıraktıysa aslında bu bir kayıp değil kazançtır. Ama yine de aşkı canlandıracak, tazeleyecek ve ilişkileri keyiflendirecek bir çok küçük oyun mevcuttur.

Sevgilinize aldığınız hediyeleri ona vermenin faklı yollarını denemelisiniz. Bunlardan en keyiflisi, bulmaca oyunudur. Hediyeyi evin bir yerine saklayıp, evde farklı yerlere küçük kağıtlar yazabilirsiniz. Kağıtlar bir haritayı takip edercesine minik bilmecelerden oluşan bir labirenti andırmalıdır. İlk kağıdı sevgilinizin eline vererek oyunu başlatabilir, ona hediyesini bulması için bir süre verebilirsiniz. Bilmeceleri çözüp, hediyesini bulana kadar evin içerisindeki koşuşturma ile çok eğleneceksiniz.

Eğer daha kadınsı bir oyunu tercih ederseniz, farklı kimliklere girme, değişik aksesuarlarla bambaşka bir kadın olma oyunları ve ya süpriz bir banyo dizaynı olabilir. Mumlar, çiçekler ve köpük sizi keyifli bir akşamın içerisine sürükleyebilir.

bazen süpriz bir parti ve ya mistik bir müzik eşliğinde, farklı kültürlere ait yemekler de sevgililerin hayatına heyecan katabilir. Ayrıca sevgilinize özel bir tatil planı yapabilir, onun görmeyi çok istediği bir yere gezi düzenleyebilirsiniz.

Aslında ilişkilerde çok keyifli oyunlar bulmak mümkün. Ama bir kadın olarak sevgilisine bir demet çiçek alabilmeyi, onu güzel bir yemeğe götürmeyi yani aslında bir erkek gibi sevginizi cesurca ortaya koyabilmeyi bilmeniz gerekir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.