Diz altı eşofman modelleri

129

Sporda veya günlük hayatta kadınların çokça tercih ettiği ve görünüşe göre etmeye devam edeceği diz altı eşofmanlar galerisi oluşturduk. Mutlaka göz atın.
Diz Altı Eşofmanlar
Her yıl olduğu gibi bu yıl yine moda haftaları düzenlendi. Bu moda haftalarında genel olarak bazı konseptler yer alıyordu. Metalik renkler ve spor tarzda kıyafetler bunların başındaydı. Yazın başlayan ama 2017 sonbaharında da sıkça rastladığımız eşofman altı pantolonlar uzun bir müddet daha trendlerde kalacağa benziyor.

Genellikle sokak modasında tercih edilen eşofman altı pantolonun diğer adı ise “Jogging”dir. Spor tarzdaki bu tür parçalar en çok da kışın tercih edileceğe benziyor. Spor tarzda ki yapılan konseptler artık bütün hayatımızda kullandığımız şık parçalardan oldular.

Öncesinde sadece spor yaparken kullandığımız parçalar artık günün her anında giyebileceğimiz kıyafetler. Her kadının gardırobunda en az birkaç parça olmak üzere spor parçalar bulunuyor. Spor parçaları ofis şıklığından tutun, özel bir günde dahi kullanabilirsiniz.

Bu tür eşofmanların birçok renkte birçok modelde inceleyebiliriz. Farklılık gösterdiği ayrıntılar olabiliyor ama bu eşofmanların olmazsa olmazı yan kısmında olan çizgilerdir. Bu çizgiler her eşofmanda bulunuyor ancak renkler değişebiliyor. Ama bu çizgilerin olmadığı bir diz altı eşofman bulmak zor.

Bu eşofmanlara aslında eşofman demek zor. Kullanılan kumaş ve özel tasarımları ile adeta pantolon gibi gözüküyor. Yazın farklı kışın farklı kombinler ile kullanılıyor. Kışın kazaklar ve ceketler ile kombinlenen, yazın ise ince askılı parçalar ve yarım penyeler ile kombinleniyor.

Genellikle siyah ve beyaz olarak tercih ediliyor. Bunun sebebi zor kombinlenen bir parça olmasıdır. Diz altı eşofmanlar ile ne kullanılacağı kafada büyük bir soru işaretidir. Renkler siyah ve beyaz olunca ne kullanılabileceği hakkında daha fazla fikir yürütülebiliyor.

Siz de eğer günün her anında giyebileceğiniz bir parça istiyorsanız diz altı eşofmanlar tercihiniz olabilir. Bu şık parçalar hemen hemen her mağazada bulunuyor. Uygun bir fiyata her yerde bulabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.