Protez tırnak nedir?

571


Protez tırnak yurt dışında ve yurt içinde yaygın olarak kullanılan bir tırnak sertleşltirme, uzatma ve geliştirme yöntemidir. Tırnak yeme problemi yüzünden kadınların güzel tırnakalara sahip olma isteği yarım kalır.
Protez tırnak sayesinde bayanlar bu sorunu çözmeye çalışırlar. Bir takım psikolojik nedenlerden dolayı ortaya çıkan küçüklükten ergenliğe ve hatta yetişkinlik zamanlarımıza kadar gelen bu alışkanlık yüzünden bayanların tırnakları bir türlü uzayamaz ve çirkin bir görünüme bürünür. Bunu önüne geçmek içinde imdatlarına protez tırnak yetişir. Protez tırnak ile bayanlar muhteşem görünümlü tırnaklara kavuşurlar.
Tırnakalrının hiç bir zaman istedikleri uzunluğa kadar uzatamayan bu bayanlar protez tırnak uygulaması sayesinde hem estetik bir görüntüye kavuşurlar, hemde bir süreliğinede olsa protez tırnaklarını sayesinde tırnak yeme olayından uzak dururlar. Bazı vakalarda protez tırnaklar sayesinde bu sorundan uzaklaşarak kurtulma sağlan kişiler görülmüştür.
Kısacası protez tırnak sayesinde uzatamadığımız tırnaklarımızı uzatabiliriz. Tırnak yeme probleminden dolayı zayıflayan yapılarınıda güçlendirebilriz.
Altından uzayan tırnaklarımız istediğimiz uzunluğa ve sağlıklı yapıya ulaşana kadar biz güzel görünümlü protez tırnaklarımızla hayatımıza devam edebiliriz. İşte protez tırnak, tırnak yeme problemi yaşayan bayanlara bu kolaylığı sunan bir uygulamadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.