Ekose ile çok harika kombinler oluşturabilirsiniz

16

Kış aylarında farklı moda arıyorsanız eğer ekose gömlek sizler için olmazsa olmazlardan olabilir. Tabi bunu nasıl kombinlersiniz orasını öğrenmeniz gerekiyor. İlk olarak sokak tarzı ekose gömlek kombinlemeyi öğrenmelisiniz. Çünkü bu sene bunlar oldukça popüler görünüyor. Harika kombinleri nasıl elde edebilirsiniz sizlere yol gösteriyoruz.

DESENLER İLE KOMBİN OLUŞTURUN
Elinizde olan desenli kıyafetler ile güzel kombinler oluşturabilirsiniz. Farklı desenleri karıştırmak çok güzel bir tasarım ortaya çıkarır. Breton tarz bluz ile ekose gömlek çok güzel durur.

YELEK İLE KOMBİN YAPIN
Yelekler her bayanın dolabında olan kıayfetlerdendir. Kumaşı hiç farketmez kışın sıcak tutar ve şık görünüm sağlar. Bunun içine ekose gömlek giydiğinizde farklı bir tarz yapabilirsiniz. Bu sezon bunlar çok moda görünüyor.

HIRKALARIN ALTINA GİYEBİLİRSİNİZ
Sonbahar ve kış aylarında hırkaları herkes kullanıyor, tabi soğuktan korunmak için bu olmazsa olmazlardan. Hırkaların altına rahat şekilde dolaşabileceğiniz çok katlı giyinmeden şık kombinler oluşturmanıza olanak sağlayabilirsiniz. Cool görünüm için ekose gömleğinizin üzerine bir hırka giyin.

DERİ CEKET İLE KOMBİNLEYİN
Bazen değişim istiyor insan, o değişimi isteyenlerdenseniz eğer kesinlikle rock ve farklı tarz görünmek için sokak stili şeklinde kendinizi hazırlayabilirsiniz. Sadece beyaz bir tişört ve siyah deri ceket arasına ekose gömlek giymelisiniz. Deri ceket anında size mükememl bir görünüm kazandıracaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.