Yandan topuz modelleri

117

Saç bir kadın için en önemli unsurdur. Özel davetler özel günler günlük zaman dilimi gibi her zaman diliminde en çok zaman harcadığımız ve en çok dikkat ettiğimiz saçlarımızdır. Özellikle ayna başın da kaldığımız her zaman diliminin yüzde ellisi saçlarla uğraşmamızdandır. Genç yaşlı fark etmeden bütün bayanlar da aynı şey geçerlidir. Sıcak yaz günlerinin vazgeçilmezi olan topuz bu senenin de modası olmuş gibi gözüküyor. Kış boyunca özel davetlerde kullandığımız topuz modeli bu kez özel davetlerin yanı sıra günlük kullanımla karşımızda. Topuzun birçok kullanım şekli bulunmakta.

Örneğin: dağınık topuz modeli sıkı topuz modeli örgülü topuz modeli gibi. Bu senenin trendi örgülü yandan topuz modeli. Ayrıca yandan dağınık topuz modeli ise günlük zaman diliminizde kullanabileceğiniz oldukça sade bir model ve son zamanların en çok tercih edileni. Özel davetlerin vazgeçilmezi topuz modelini sık veya yandan örgülü şekilde kullanabilirsiniz.

Özellikle yaz ayların da kullanılan topuz modelinin aslında vazgeçilmemesin bir nedenide yoğun sıcak günlerde boynumuzu yakan saçların topuzla hem toplanması hem de şık bir şekilde gözükmesidir. Her sene olduğu gibi bu senede bu model tutuldu. Daha uzun yıllar tutulacak gibi gözüküyor.

Özellikle dar ve straplez veya tek omuzlu abiyeleriniz de oldukça şık bir kombin yaratabilirsiniz. Günlük saçlarınız da hızlı ve pratik şekilde dağınık topuz yapabilir veya bir arkadaşınız yardımı veyahut ta bir kuaförde yandan örgülü topuz modellerinizi gezmelerinizde kullanabilirsiniz. Yaz aylarınızın vazgeçilmezi topuz modelleri ile şık veya çok sade görünmeniz bu kadar basit. Ünlülerin de çok kullandığı topuz modellerinizden esinlenerek kendinize uygun modelleri seçebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.