2021 LCW Bikini Modelleri

241

Lcw markasının sunduğu bikini modelleri genç kızlar ile birlikte kadınların ilgisini çekmeyi başaran değişik modellerle sahilleri renklendirmeye hazırlıklarında. Boyun kısmından askılı, straplez ve desenli modelleriyle Lcw bikinilerini yaz günlerinde severek kullanacaksınız.

Lcw bikinileri içinde renkleriyle ve canlı figürleriyle dikkat çeken meyve desenli bikini modelleri boyundan bağlamalı modelleriyle ilgi çekecek. Meyve desenli bikinilerin alt kısımları yine yandan bağlamalı ipli modellerden meydana geliyor.

Lcw bikini modellerinde tasarımı ile dikkat çeken modellerden biri de; püsküllü bikiniler. Bu bikiniler genellikle kahverengi tonlarında retro akıma uygun şekilde tasarlanmış. Yine genç kızlar tarafından bol ve renkli aksesuarlarla birlikte kullanıma oldukça uygun.

Lcw bikini modelleri içinde tek renk tasarımlarıyla cool bir hava yaratan bikini modelleri de bulunuyor. Siyah renkli bu bikini modellerinde yine boyundan bağlamalı modeller yer alıyor. Lcw bikini modelleri içinde her yaş grubuna hitap eden tek renk bikiniler sadelik isteyen kadınların ilk seçeneklerinden biri olacak.

Lcw bikinileri içinde çizgili desenleriyle dikkat çeken bikinilerde yer alıyor. Üst kısmı mavi renginden oluşan bikinilerde alt kısım; mavi, lacivert ve bordo gibi renklerin karışımından oluşuyor. Çizgili bikiniler orta yaş gruba da hitap eden bikiniler içinde bulunuyor.

Lcw bikinilerinin asimetrik kesim olan modelleri de bulunuyor. Mayokini tarzında olan bu bikini modellerinde bikinin ana parçaları tek renk diğer hareketli parçaları ise çizgi desenlerinden oluşuyor. Boyundan bağlamalı olan bu bikini türlerinde iplerin ucunda yer alan metal objeler bikinin şık görüntüsünü artırmak amacıyla dizayn edilmiş. Alt tarafın çizgili üst tarafın ise düz renkten meydana geldiği asimetrik bikini modellerinde metal ayrıntılar alt kısımda da kullanılmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.