Cengiz Aktürk abiye modelleri

940

Her düğünde göz alıcı güzelliğe ve çekiciliğe kavuşmak her kadının rüyasıdır. Modellerimiz rüyanızı gerçeğe dönüştürmek için tasarlandılar. Abiye, genelde düğün kına gibi organizasyonlarda giyilen ve ortamın sıcak atmosferini kişiye yansıtmayan, nefes alabilen kumaşlardan tasarlanmaktadır. Ayrıca ortamın enerjisini üstünden yansıtmalı giyene özgüven kazandırmalıdır. Ayrıca vücut yapısı göz önünde tutularak dikilmekte olan elbiseler vücut şeklinize en uygun estetik görünümü kazandırmaktadır. Cengiz Aktürk Abiye Modelleri şirketinin de edinmiş olduğu misyon kullanıcının sağlığı ve göz alıcı bir güzelliğe kavuşmasını sağlamaktadır. Normal vücut kitle indeksinin üzerinde olan insanlarında güzelliği için tasarımlar ortaya koyan firma kullanıcıların ziyaretini beklemektedir.

Her türlü eleştiriyi göz önünde bulunduran tasarımcılar abiye kullanımında ortaya çıkan hareket kısıtlamasını da göz önünde bulundurarak kumaş seçiminde ve tasarımda büyük özveri göstermektedirler. Tasarım harikası abiyeler ayrıca fuşyadan, kırmızıya, mora kadar geniş bir renk yelpazesini içinde barındıran belki de kadınların sevdiklerinin en önemli günlerinde onları en güzel göstermeyi amaçlıyor. Gerek Askılı abiye modelleri bayanların renk uyumuna dikkat ettiği bir portföy çanta ile ya da güzel bir steletto ile kombinlenebilir.

Modeller arasında yer alan birçok çeşit sadece bayanların gözdesi olmak için tasarlandı. Firma, 2016 yılının trendi olan ve olmaya hazır birçok modeli müşterilerinin kullanımına sunuyor. Kabarık abiye modelleri ile fazla kilolarından kurtulamayan kadınların da tercihi yine Cengiz Aktürk abiye tasarımlarıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.