2021 Dekoltesiz abiye modelleri

523

Dekoltesiz abiye modelleri sadelik seven kadınların sıklıkla giydikleri abiye modellerindendir. Dekoltesiz abiyelerde şıklık sadece kesimde ve kumaşlarla ortaya çıkar. Dantelli elbiselerin yanında saten elbiselerde dekoltesiz abiyelerin en çok giyilen modellerindendir.

1- Dekoltesiz abiyelerde dantelle hareketlendirilen elbiselerde bulunur. Büzgülü ve dantel detayların bir araya geldiği elbiselerde göz alıcı renkler kullanılarak abiyeler şık hale getirilmiştir. Dekoltesiz abiye elbiselerde yarım kol elbise türleri de bulunur. Bacaklar tamamen kapalı ve etekler pile şeklinde olan abiyeler yeni sezonun gözde abiye modelleri arasında yer alıyor.

2- Yüksek bel etek detayına sahip abiye elbise modellerinde dekolte bulunmaz. Göğüs, bacak ve sırt gibi dekolteler bulunmaz. Yumuşak renklerle geçiş sağlanarak şık abiye modelleri elde edilir. Dantel bu elbiselerin yine vazgeçilmez detaylarındandır.

3- Kayık yaka elbise modelleri de dekoltesiz abiye elbiseler içinde bulunmaktadır. Kolları uzun dantelden oluşan bu elbiselerde alt kısım saten olarak uyarlanmış ve elbiselere estetik bir görüntü kazandırılmıştır. Zarif dantel ayrıntılar dekoltesiz elbiselerde sıklıkla kullanılır.

4- Pullar ve işlemeler dekoltesiz abiye elbiselerinde sıklıkla kullanılan yan aksesuarlardan biridir. Elbiselerin üzeri pullarla işlenir ve elbisenin sade hali gösterişli bir şekle büründürülür. Kollar uzun, etekler yerlere kadar uzanır ve dekoltesiz elbise taşlarla süslenir.

5- Dekoltesiz elbise türlerinden biri de; balık elbise türleridir. Abiye modellerinde tercih edilen balık etek abiye modelleri dekolte olmaksızın da kullanılır. Dantel işlemeler ve ufak pul işlemeler balık etek abiye modelinin zenginliğini artırır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.