2021 Gelin Tacı modelleri

500

Vintage tarzından hoşlanan bayanlarımız için bu gelin taçları ideal olacaktır. Gelinliğe daha romantik bir hava katan bu taçlar, bayanlar tarafından çok beğenilmektedir. Açık saç modelleri ile daha çok yakışan bu taçları dilerseniz örgülü saç modellerinde de kullanabilirsiniz.

Son zamanlarda epey yaygın ve moda olan gelin taçlarından biri de helen tarzıdır. Alnı tam veya yarı kapatan modeller ile, kafamızın etrafını saran bu helen tarzı gelin taçları, kır düğünleri için daha ideal olabilir. Gelinlere ayrı bir hava ve tarz katan bu taçları sizde mutlaka denemelisiniz. Özellikle alnı açık bayanlar bu helen tarzına daha çok odaklanabilirler.

Epey popüler olan Osmanlı dönemi, gelin adaylarının oldukça dikkatini çekmektedir. Eski geleneklerimizi yansıtan gösterişli ve taşlı gelin taçları epey bir iddaalı durmaktadır. Bu tarz bir gelin tacı kullanacaksak gelinliği de Osmanlı zamanına uygun almalıyız ki bir kombin oluşabilsin.

Daha çok yabancılarda rastladığımız bu gelin taçlarını genelde bayanlarımız nikahlarında kullanmaktadır. Düğünlerde de tercih edilebilen bu gelin taçlarını ister açık ister topuz modellerde kullanabilirsiniz.

Kır düğünlerinin olmazsa olmaz taçlarından olan çiçekli gelin taçları son zamanlarda epey yaygınlaşmıştır. Gelinliğe çok yakışan ve gelinlerin güzelliğini daha bir yansıtan çiçekli gelin taçları oldukça beğenilen bir modeldir. Gösterişine önem veren bayanların sıklıkla kullandığı bir diğer model de taşlı gelin taçlarıdır. Oldukça şık ve güzel duran taşlı gelin taçlarını daha çok topuz saç modellerinde kullanabiliriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.