İlişki Güçlendirme Tavsiyeleri

176

Her ne kadar yanlış olsa da günlük koşuşturma, dış etkenler iş hayatı gibi nedenler bize birçoğumuzun kadın olduğunu unutturuyor. Kadınların içindeki dişilik enerjisi çeşitli çevresel etkenler nedeniyle bastırılmak zorunda kalıyor. Oysaki doğanın her kadına armağanı olan bu enerji ilişkimizi güçlendirmek için gerekli olan en önemli etkendir. Bu etken kadınlık hissini uyandırmak ve doğru kullanmak, hayatımızdaki birçok tıkanıklığın da ortadan kalkmasını sağlayacak kadar önemlidir.

İyi bir ilişki için kafanızı rahat tutun!

Yapılan araştırmalar kadınların geçmişte kalan olayları, kişileri ve hala kadını etkileyen durumların yaralarını, olumsuz enerji ve engelleyici etkenlerin çoğunu rahim bölgesinde biriktirdiği tespit edilmiştir. Bu durum kadının erken sütten kesilmesine, yumurtlama zamanının kısalarak olması gerekenden çok önce menopoza girmesine dahi neden olabilmektedir. Bu nedenle kadınların her gün içinde bulundukları psikolojik durumu gözden geçirerek, doğurganlıklarına zarar verecek düşüncelerden uzaklaşmaları gerekmektedir.

Eğer önlem alınmazsa bu durum çiftler arasındaki uyum sorunlarına ve ilişkilerinin yolundan çıkmasına dahi neden olabilmektedir. Bu nedenle ilişkiyi güçlendirmek için tavsiyeler arasında en çok dikkat çeken etken madde psikolojik serbestlik maddesi olarak tespit edilmektedir. Kadın hayatında yaşadığı her türlü olumlu veya olumsuz gelişmeleri eşiyle paylaşmalı, eşinin de üzüntü veya sevinçlerine ortak olmalıdır. Erkeğin de katılımıyla gerçekleşecek bu paylaşım daha huzurlu bir aile hayatı için güzel bir zeminin hazırlanmasını sağlayacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.