Duygusal Olarak Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri Nelerdir?

297


Erkeklerin sizden hoşlandığını anlamak için eğer mimikleri ve fiziksel hareketleri yeterli değilse, onu sözlerinden ve imalarından da yorumlayabilirsiniz.

Kıskanma, hemen her erkeği hoşlandığı kadına karşı ilk ele veren hareket olarak bilinir. Bir erkeğin herhangi belirgin bir neden yokken sizi kıskanması, diğer erkeklerle olan samimiyetinize alınması, belirgin bir hoşlanma belirtisidir.

Erkekler genelde plan yapma konusunda daha girişken olabilmekte ve bu nedenle bir teklifte bulunduklarında bunun bir hoşlanma belirtisi olup olmadığını anlamak güç olmaktadır. Ancak planlar konusunda ısrarcı davranmak, reddedildiği zaman fazlaca üzülmek ve teklifini yinelemek genellikle karşısındakinden hoşlanan erkeklerin davranışları arasındadır.

Erkeklerin hoşlanma belirtileri arasında en çok dikkat çekenlerden biri de hediye almaya olan istekliliğidir. Karşısındaki kadını etkilemek isteyen erkek için, her beğeninizi ve zevkinizi öğrenmek ve buna uygun bir hediye seçip sizi şaşırtmak, oldukça klasik bir jesttir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.