Altın elbise modelleriyle giyilebilecek ayakkabılar

275

Altın elbise ile Altın ayakkabı

Bir altın elbise altın ayakkabılar ile tamamlanabilir, ancak rengin tam tonunu seçmek şart. Elbisenizin içinde farklı altın tonları varsa, en koyu veya en hafif ton ile eşleşen ayakkabıları seçin. Soluk bir altın elbise ise bronz ayakkabılar eğlenceli bir seçim olacaktır. Üstelik altın bir elbise ile altın ayakkabı kullanıyorsanız, ince ayakkabılarınızı kullanmanızı öneririz, çünkü ayakkabılarınız kalın veya çok ışıltılıysa, biraz fazla olur. Altın aksesuarları ve altın çanta kullanmaktan kaçının, zira çoğu kez tercih etmediğiniz bir altın yükü verecektir. Bunun yerine, güzel altın elbisenizden odaklanmayı kaçırmayacak basit aksesuarları kullanın.

Altın elbise ile Kırmızı ayakkabı

Kırmızı ve altın birlikte eşlendiğinde harika görünüyor. Parlak kırmızı, kırmızı ve bordo gibi farklı kırmızı tonları deneyebilirsiniz. Sarı bir altın etek ya da elbiseniz varsa, gelincik kırmızısı ayakkabıları ile harika görünecektir. Daha altın bir elbise için koyu kırmızı ayakkabılar kullanın. Ayakkabılarınızın kırmızı ve bir başka renk kombinasyonu varsa, o zaman bu renkte çantayla aksesuarlar seçin. Değilse, altın, bronz ve siyah aksesuarlarlar seçerek asla yanlış yapmazsınız.

Altın elbise ile Siyah ayakkabı

Bildiğiniz gibi siyah renk neredeyse her renk elbise ve kıyafet ile iyi uyuyor ve aynı şey altın için de geçerlidir. Altın elbise ile siyah ayakkabılar ile eşleştirilmesi, parlak metalik ve derin koyu renk arasında kesin bir kontrast getirecektir. Elbiseniz tamamen altın ve parlaksa, o zaman siyah süetten yapılmış mat ayakkabılara giyin. Bunu yaparak, parlak ayakkabılarınızın elbisenizin göz kamaştırmasıyla rekabet etmesini önleyeceksiniz. Siyah küpeler, çanta, kolye vb. diğer aksesuarlarla tamamlayın.

Altın elbise ile Beyaz ayakkabı

Altın elbiseler kırmızı veya bej ayakkabılarıyla iyi birleşir, ancak parlak beyaz ya da beyaz dışı renkli ayakkabılarla da uyar. Bu renk kombinasyonu, siyah ayakkabılardan daha az tezat oluşturacak ve tüm dikkat sadece parlak elbisenize gidecektir. Altın elbisenizin beyaz bir kemer gibi bir miktar beyaz tonu varsa, beyaz ayakkabılar onunla eşleşmek için harikalar yaratacaktır.

Altın elbise ile Gümüş ayakkabı

Altın ve gümüş kombinasyonu da mükemmel görünebilir. Gümüş ayakkabılarla altın bir elbise, özellikle de 2 tonlu bir elbise veya kristal veya gümüş pul veya süslemelerle yapılmış bir cüzdanınız varsa en iyi sonucu verir. Gümüş ayakkabılar neredeyse hafif, metalik gümüş bir elbise varsa muhteşem görünüyorlar. Özellikle resmi bir partiye gidecekseniz, aksesuarlarınızı ve cüzdanınızı da metalik kullanın.

Altın elbise ile Ten rengi ayakkabı

Çıplak ayakkabılar cildinizin rengine tam olarak uyan ayakkabılardır. Hangi ayakkabıların altın renkli bir elbiseyle giyileceğinden emin değilseniz, bu en güvenli renktir. Ayakkabılarınız neredeyse kaybolacakları için dikkat elbiselerinize çekilecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.