Yeni model sonbahar kış kadın modası koleksiyonu

213

Sonbahar kış sokak modası ağır ağır kendini göstermeye başladı. Kış öncesi sıcak moda denilen moda devreye girdi ve ağır ağır kendini göstermeye başladı. Kadınların aslında giyimde en çok önem verdiği elbise kürktür. Kürkleri giyince kadınlar kendilerini daha bir havalı gösterir. Bu sene kamuflaj desenli ve haki renkler oldukça moda oldu.

Erkekler moda olan ve modası geçmeyen baklava desenli kazaklar şimdi kadınlarda moda oldu kazak ve çorap baklava desenlerinden kombin yapabilirsiniz. Üniversite okumayan kadınlar artık son 3 yıldır moda üniversite giyim modasını tercih etmeye başladı. V yaka ve baklava desenli kazaklar moda oldu.

Kışın özel davetlerde tüm gözleri üzerinize çekecek payet elbiseler kadınların tercihi olmaya devam ediyor. Saçaklı ve püsküllü elbiseler özellikle 25 ile 35 arasında kadınların her zaman tercihi olmuştur. Çirkin baskılı kabanlar aslında yabancı kadınların tercihi olmuştur. Ama ben ülkemizdeki hanımefendilerin bunu tercih edeceğini sanmıyorum. Uzun diz üstü uzun boy gösteren çizmeler modası bu yıl oldukça ilgi gördü. Ceket, pantolon, yelek ve kadın takım elbiseler haki renk bu yıl geçen yıldan kalan izlerini sürdürmeye devam etmektedir. Sizinde kadın giyimi hakkında eklemek istediklerinizi konu altına mesaj olarak yazabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.