2021 tesettür giyimin vazgeçilmezi şal modelleri

117

Kış ortalarındayız en sıcak renklerin büyüsünde olan hanımlar için farklı ilginç eşarp ve şal çeşitleri nasıl alınır ve ne şekilde tesettür kombin yapılır sizlere bunun hakkında çok kısa bir makale hazırladık. Sıcak tonlar 2021 yılında sonbahar ve kış mevsiminde kadınların özellikle çalışan tesettür hanımların çok tercih ettiği renklerdir.

Tarçın renk şal kışın havasını farklı bir şekilde değiştirecek. Tarçın rengi şal ve eşarplar kırmızı, yeşil ve kahve renkleri ile şık bir kombin tamamlayıcısı olabilir. Hardal renk şal koyu kahve ve yeşil renk ile çok yakışacak. 60’lı yılların militarist ruhunu kombinleyen renklerin aradaki uyumu günümüze uyarlanmıştır. Bu kış daha çok şal desenli şallar artık kravatlar, gömlekler ve buna benzer desenler ile farklılık ortaya çıkarmıştır.

Varak kareli şerit şallar ise klasik figürlerin yerini ilk bakışta dikkat çekici desenler ile tasarlanmaktadır. Tesettür spor kombinler ile şık duruşlar sergilemektedir. 0 koton kumaştan tasarlanan asimetrik desenli şallar çalışan hanımların akşam iş yemeklerinde veya özel davetlerde iş paydosundan sonra eve uğramadan direk olarak kullanabilecekleri modeller arasında bu yıl yerini almaktadır. Bordo ve gri renk şallar ofiste çalışan hanımlar özellikle tesettür moda tasarımcıların tercih ettiği renklerdir. Kürk ile farklı bir hava katan şal veya eşarplar sizleri her zaman dikkat çekici kılacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.