Yeni model desenli kalem etek modelleri

302

Kadınsı bir görünüm ve zarif duruş için topuklu ayakkabıların üstüne yakışan çalışan kadınlar için kalem etek modellerini sizlere tanıtalım istedik. Kadın modası son 5 yılda çığır aştı ve milyonlarca ürün ve renk seçenekleri ile görenleri kendisine hayran bırakıyor. Her boy ve bedene göre etek, pantolon, tişört ve daha bir çok ürünü imal etmeye başladı ve defilelerini dahil yapıyorlar.

Ben fazla kiloluyum biraz fazla var diyorsanız bunu dert etmeyin korsa kullanarak bu fazlalıklardan kurtulup spor çiçek desenli kalem etekleri rahatlıkla giyebilirsiniz. Özel davet ve günlerde, alış verişe giderken veya ofis boy, devlet memuru iseniz rahatlıkla kalem etek ceket kombin yapabilirsiniz. İster yaz ayında, isterseniz kış ayında yanı 4 mevsim rahatlıkla giyeceğiniz kalem etek modası geçerlidir.

Şunu belirtelim beliniz ince, boy kısa ve kalça yapınız geniş değilse kalem etek sizi fit gösterecek ve görenler kesinlik güzel bir makyaj ile gördüğünde hayran kalacak. Gelin size bir kaç örnek kombin yapalım şimdi siyah kalem etek giyeceksiniz ve üstüne V yaka siyah beyaz desenli bluz giyin ve içeresine sokun, siyah kısa hırka, siyah topuklu ayakkabı, siyah kemer, siyah külotlu çorap ile kombini tamamlayın ve ayna karşında bir kendinize bakın nasıl bir prenses ve hayran kaldığınızı göreceksiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.