Yeni model renkli kapri haşema modelleri

259

Havuz ve plajlarda tatil yapacak açık giyinen ve tesettürlü kadınlar için ve bikini ve mayo tercih etmeyenlere en yeni haşema modelleri arasında seçim yapacaklar. Bizde yaz sezonunda moda olacak renkli kapri haşema modellerini sizlere şimdiden tanıtmak istedik.

Desenli tesettür haşema modelleri ile kapalı giyinen kadınlar ister havuz başı, dilerse denizlerde plajlarda rahat bir şekilde yüzüp güneşlenecekler. Kapalı giyinen kadınların vücut bölgelerini belli etmeden rahatça deniz eşsiz dalgalarında yüzme keyfini akıllarında şüphe kalmadan yapacaklar ve tatilleri stres sıkıntılı ve kabus şeklinde geçmeyecek. En çok hangi renk haşemalar tercih ediliyor, açık yeşil, mavi, turkuaz, siyah ve pembe gibi renkler daha çok ön plana çıkmaktadır.

Genç haşema taytlı modelleri 18 ve 20 yaş arası kadınların ilgisini çekmektedir. Taytlı modeller ile denizin ve kumun keyfini rahatça çıkaracaklar. Yarım kapali haşema olarak bilinmektedir.

Haşema seçerken dikkat edilmesi gerekenler

  • Suya girip çıktığınızda üzerine yapışmayacak
  • Vücudunuzdan fazla ağırlık yapmaması
  • Kesim ve kumaş kalitesine dikkat edin

Haşema fiyatları 60 ile 250 TL arasında fiyat aralığında satılmaktadır. Haşema alacakların bilgisine sunarız. Kredi kartınıza peşin fiyatına taksitle satılan çeşitlerini de alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.