Kaliteli son moda farklı halı modelleri

327

Ev kuracak çiftler için her evin ihtiyacı olan halı modellerini tanıtmak istedim. Piyasada satılan halı markalarından oluşan bir koleksiyon hazırladım. Size evinize halı almadan önce mutlaka sitemizde halı modellerini inceleyin ve ona göre karar verin. Malum ev eşyası bir sefer alınıyor ve en az 10 yıl kullanılıyor. Halı en az 15 yılda kullanılır. Ben bugün evimde bile 20 yıllık halıları kullanıyorum. O yüzden iç açıcı bir modeli seçmenizi öneririm.

Renkli mutfak halı modelleri bu sene açık ve sade renkler ile birbirine karıştırıp yapmışlar. Desenli çocuk odası halıları ise çocuklar düz renkleri sevmiyor üzerinde çiçek, böcek ve çizgi film kahramanlarından oluşan halı koleksiyonlarına hayran oluyor. Salonlar için nasıl bir halı modeli seçilmeli diye soran hanımlara ise kenarında hafif halının ortasına gelecek lale motifi olabilir. Ülkemizde halı bir kültür olarak görülmektedir. Salon boyanız ve perdeleriniz ile uyum sağlaması gerekmektedir.

Türkiye satılan halı markaları saray, dinarsu, divan, merinos, kilim, imparator, istikbal, bellona gibi markalar ülkemizde en çok halı satan firmalar arasında yer almaktadır. Renk uyumu ve kalitesi ile en güzel yatak odası halı modellerini piyasa sunuyor. Yeni evli çiftler yatak odası halılarına yapılan araştırmalar sonucu önem veriyormuş. Halı fiyatları ne kadar 100 ile 500 TL arasında her bütçeye uygun güzel halılar satılmaktadır. . En çok kullanılan halı modelleri halen günümüze kadar gelmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.