En çok kullanılan yüz temizleme ürünleri

116

Yüz ve cilt temizleme sağlık açısından oldukça faydalıdır. Canlı ve nem ihtiyacını karşılayan bir cilde sahip olmanız gerekmektedir. Yüzünüzü doğru yöntemlerle temizlediğiniz zaman tonlarca ücret ödemenize gerek yok size önereceğimiz cilt temizleme ürünlerini kullanabilirsiniz.

Cildinizde zamanla sorunlar oluşur bu sorunları kaliteli yüz temizleme jelleri ile aza indirebilirsiniz. Hatta yok edebilirsiniz. Seçim size kalmış…

En çok tercih edilen yüz temizleme köpükleri jelleri

Murad pore reform daily cleansing içeriği

Cildinizi hava kirliliğinden koruyan makyaj kalıntılarını arınmasını sağlamaktadır. İçeresinde nar özlerinden oluşan karışım vardır. Yağlı ve karma ciltler için ideal bir üründür. Satış fiyatı ise 120 TL civarındadır.

You derm face yüz temizleme jeli fiyatı

Özellikle yağlı cilt tipleri için hazırlanmış jel karışımıdır. Sivilce ve siyah noktaları cildinizden atarak nemli ve hava alan bir cilde kavuşursunuz. Satış fiyatı ise 35 TL’dir.

Sundari onarıcı yüz temizleme kremi

Kadınlar tarafından en çok satın alınan yüz temizleme kremi olarak bilinmektedir. İçerisinde nim ile bakır karışımları bulunmaktadır. Kuru ve olgun cilt tipleri için oldukça çok ideal kremdir. Cildi çabuk yıpranma özelliği bulunan kuru ciltler için oldukça etki sağlamaktadır. Cildinizi toza ve hava kirliliğine karışı korumaktadır. Cilt temizleme kremi fiyatı 150 TL satılmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.