Çok merak edilen neutrogena krem ne işe yarar

271

Değerli takipçilerimiz çok yoğun mesaj üzerine sizlere Neutrogena CC krem hakkında bilgi vereceğiz. Genellikle makyaj yapan kadınlar iyi bilir veya kullanmaya tereddüt ederler. Son zamanlar BB kremler piyasa sürüldü. Daha sonra bu yıl ön planda olan CC kremler artık yerini aldı ve kafa karışıklıkları ortaya çıkmaya başladı.

En iyi CC krem hangisi diye soracak olursanız tabi ki Neutrogena kremdir. Neutrogena kremin özelliği nemlendirici ve cildinizde kapatıcılık özelliği bulunmaktadır. Bu sayede cilt kusurlarını kapatmış olacaksınız. Neutrogena kremin cilt tiplerine uygun çeşitleri bulunmaktadır. Açık ve koyu cilt tipine sahipseniz alınca ona göre alın ve sipariş verebilirsiniz.

Fondöten görevi görmekle beraber cildinizin hava almasını sağlamaktadır. Bu sayede cilt kırışıklarına iyi gelir. Yüzünde çok sivilce oluyor ve sivilce sıkmayı seviyorsanız iz kalacaktır. O izleri bu kremle tedavi edebilirsiniz. Kırmızı lekeler CC krem ile yok olacaktır.

Yaz aylarında malum deniz, kum ve plaj derken cilt aslında baya bir tahriş olmuş oluyor. Bu yüzden cildiniz hassas ise mutlaka CC kremi kullanın.

Neutrogena krem fiyatı 10 ile 15 TL arasında çeşitlerine göre satılmaktadır. Kullanıyorsanız konu altına krem hakkındaki yorumlarınızı bırakabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.