Avon mega effects mascara kullananların yorumları

168

Avon ürünleri kaliteli mi çoğu kullananlar veya kullanmaya başlayanlar hep bu soruyu soruyorlar bizde bugün avon makyaj malzemelerinden birisi olan avon mega effects mascara nasıl bir üründür sizler için bunu tanıtacağız.

Kadınların ilgisini çeken bir üründür. Avon maskara ile makyajınızın kalitesini arttırmış olacaksınız. Avon mega maskaranın fırçası diğerlerine göre farklıdır. Hadin şimdi ürünün detayına bakalım.

Avon mega effects mascara fiyatı ve özellikleri

Ergonomik tasarım olan maskarası kirpik köklerinden kirpik uçlarına kadar uzatılan ve kıvrım veren ilk farklı maskara ile karşınıza çıkmaktadır.
Bir çok kadında bu ürün denenmiş ve 6 yıl gibi bir süre üzerinde çalışma yapılmıştır.
İçeresinde işinizi kolaylaştıracak 12 tane farklı fırçası bulunmaktadır. Göz kıvrımları ile zorlanmadan dağıtmadan kullanabilirsiniz.
Takma kirpik takmanıza gerek kalmadan kirpiklerinizi uzatmanızı sağlıyor. Kullandığınız anda kirpikleriniz daha belirgin bir hale gelmiş oluyor.
Bir çok renk çeşidi bulunmaktadır. En çok kullanılan avona maskara renkleri siyah, kahve ve lacivert tonları çok tercih edilmektedir.
Kapağı yanlardan kaldırın ve köşelerden tutup fırça çıkar. Sonra kirpik diplerinden tutup uçlarına kadar sürebilirsiniz. Kapatması ise itmek yeterli olacaktır.
Avon mega effects mascara fiyatı 15 TL ile 23 TL arasında satılmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.