En iyi bb krem markaları ve fiyatları

276

BB kremler hakkında sizlere bu yazımızda genişçe bilgi vereceğiz, okumaya hazır mısınız. BB kremin anlamı güzellik kremi manasına gelmektedir. Cildinizdeki lekeleri ve izleri kapatmaya yarayan özelliği vardır.

Bir çok markanın piyasa satışa sunduğu BB krem bulunmaktadır. Fondötenler zaman içinde kullandıkça cilde zarar vermektedir. Bunu telafi etmek BB krem ile olur.

BB kremin özellikleri

Cildinizde oluşan lekeleri güneş yanıkları ve sivilce izlerini yok ederken bir yandan da cildinize genç bir görünüm sunmaktadır. BB kremlerin açık ve koyulu renkleri bulunur. Bu sayede cilt tipiniz nasıl olursa olsun zorluk çekmeyeceksiniz.

BB kremin tarihi

İlk olarak Almanya’da üretilmiş ve satışa sunulmuştur. Ameliyattan sonra yara izlerini gidermek için üretilmiştir. Daha sonra Kore ülkesinde estetik kullanımda başlanmış ve tüm dünyada şuanda yaygın olarak kullanılmaktadır.

BB krem neye iyi gelir ve ne işe yarar

Bu soruya şöyle cevap vermek gerekir. Cildinizdeki yağ dengesini ayarlamak için ideal bir kremdir. İsterseniz makyaj yaparken fondöten üzerine rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu sayede fondöten sabit kalmış olur.

BB krem markaları ve satış fiyatı

Loreal bb krem cildinizin yapısını dengeler ve geniş gözenek görünümünü azaltır. Cilt tonlarının dengesini sağlar. 20 TL gibi rakama satılmaktadır.

Garnier BB krem yaz ayında en çok kullanılan cilt kremleri arasında yer almaktadır. Cildinizi güneşte korumaya etkilidir. Kapatıcılık özelliği vardır. 20 TL satışı yapılmaktadır.

Maybelline dream pure bb cilt kremi şuanda kendisini geliştirmiş ve kanıtlamış cilt kremidir. Piyasada 5 farklı seçeneği bulunmaktadır. Silisilik asit sayesinde siyah noktaları gidermektedir. Fiyatı ise 30 TL satılmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.