Benefit makyaj ürünleri fiyatları

191

Benefit makyaj yapmayı seven kadınlar için makyaj setini kullanabilirsiniz. Benefit markası çıkardığı güzellik ihtiyaçlarını karşılayan benefit markası ürün kalitesini her geçen gün yükseltmektedir.

Benefit makyaj malzemeleri fiyatları

Benefit girl meets pearl aydınlatıcı fiyatı

Cildiniz pembe ve güneş ışığını yansıtan altın renginin yansımalarını görmek isteyen kadınlar aydınlatıcı özelliğini karşılamaktadır. İçeresinde papatya ve badem yağı bulunmaktadır. Satış fiyatı 85 TL yapılmaktadır.

Benefit erase paste kapatıcı fiyatı

Göz altına rahatlıkla kullanabileceğiniz kapatıcı kusurları örtmek için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yumuşak kıvamlı kapatıcı fırça yardımı ile uygulayabilirsiniz. Kapatıcı fiyatı 70 TL satışı yapılmaktadır.

Benefit gimme brow kaş maskarası fiyatı

Seyrek kaşları olan kadınlar bu ürünü kullanabilir. Doğal görünen kaşlar için bu kaş maskarası en ideal malzemedir. Kaş maskarası fiyatı 75 TL satışı yapılıyor.

Benefit bella bamba allık fiyatı

3D ışıltılı ve gece davetlerine gidince kullanabileceğiniz allık çeşididir. Pembe tonlara sahip olmak isteyen kadınlar elmacık kemiklerini kullanabilir. 100 TL satışı yapılmaktadır.

Benefit bad gal rimel fiyatı

Kirpiklerini ayırmak istiyorsanız en ideal rimeldir. Kısa fırçası biraz eksi puan olsa alışanların vazgeçilmez maskaradır. Rimel fiyatı 70 TL’dir.

Benefit kapatıcı fiyatı

Hem nemlendirici özelliği, hemde kapatıcı özelliği bulunmaktadır. Sıra dışı makyaj yapmayı seven kadınlar için ideal bir üründür. 73 TL satışı yapılıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.