Gelinlik iç Giyim Modelleri ve Gecelik Modelleri

180

Gelinler ve gelin adayları.. Bu konumuz sizi ilgilendiriyor. Gelinliği giydiniz düğününüzü yaptınız ya sonrası?

Bir bayan için gelinlik kadar, gelinliğin içindeki iç çamaşırda önemlidir. eşinizi düğün sonrasında etkilemek, fiziğinizi ön plana çıkarmak istiyorsanız bizi dikkatlice takip etmelisiniz. sizler için onlarca iç giyim stillerinden derleme yaptık. Gelinliğinize göre en uygun iç giyim şeklini elbette siz belirleyeceksiniz ancak bu galeri sizin fikir sahibi olmanızı sağlayacak. Düğününüzdeki coşkunun yatak odanızda da devam etmesi için gelinlik içi giyim siz hanımlar için önemli. 

Gecelikler, bir kadın için eşiyle mutlu geceler geçirmek joker görevi görür.Gecelikler artık olmazsa olmazlardır. Gecelik bir kadının en güzel tarzını yaratır. Gece rahat bir yatış ve güzel bir uyku için iyi bir gecelik şarttır. Kadınlarımız genelde bu gecelikleri erkekleri için giyerler. Genelde açık, dekolteli ve fantazi ürünleridir.Model olarak; Dantelli gecelik modelleri, tanga gecelik modelleri, leopar desenli gecelikler ve afrodit gecelik modelleri bulunmaktadır.

2021 gecelik modelleri arasından en fazla kırmızı renkteki gecelikler revaçtadır. Hanımlar unutmayın kırmızının modası asla geçmez. İç giyim ve gece ilişkilerine önem veren bayanların tercih ettiği modeller bugün bir çok mağazada yer almıştır. Tamamen müşteri odaklı, müşterilerin isteklerini karşılayan bu ürünler, sadece bayanların gidip de aldığı ürünler değildir. Bir erkeğin eşine, sevgilisine yada bayan arkadaşına alabileceği ürün tarzlarıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.