Parmak Yüzük Modellerinde seçim yaparken dikkat edilecekler

123

Kadınların merakını hep çeken ve kullanıldığı yere göre değişen Parmak Yüzükler, bu sezon daha çok görselliğe sahip. Parmak yüzükler, renkleri, tasarımları ve bir birinden güzel olan şekilleriyle beraber, vitrinlerde kadınların dikkatini hemen çekmekte. Parmak yüzük modelleri, kalıp ve üzerindeki süslemeler bakımından da, son derece zarif ve daha gösterişli bir şekilde kendini belli etmekte. Parmak yüzüklerde amaç, kullanılacağı yere en uygun ve en şık tasarım şeklinde olması

Yüzükler kalıp olarak parmağı sıkmayan ve şekil olarak da Yuvarlak Halka şeklinde olan modellerden oluşur. Bu sayede zaten kadınları daha gösterişli ve yerine göre de daha olgun olurlar. Parmak yüzüklerde işlemelerin ayrı bir önemi vardır. Yani, yüzüklerin üzerinde taş işlemelerden, klasik süs işlemelerine kadar, birçok konuda doğallık ve daha şık olma durumu vardır.   Markalar zaten bu tarz Yüzük modelleri üzerinde daha çok çalışarak, tarz olma konusunda trend olacak modelleri seçmek isterler. Parmak Yüzük seçimlerinde, parmak üzerinde nasıl durduğu ve kıyafetlerle beraber de uyumun ne kadar ön planda olduğuna bakmak gerekiyor.

Parmak Yüzük Modellerinde seçim yaparken, her zaman kullanacağınız yere göre seçin. Parmak yapınız kalınsa, mutlaka orta derece kalın ve üzeri abartısız süslemelere yer verilen yüzükleri seçin. Parmaklarınızı ince veya zayıfsa, biraz daha ağır süslemelerde olan Yüzükleri seçin. Eğer parmağınızın ölçüsüyle tamamen zıt olan Yüzükleri seçerseniz, bu sefer göze hoş gelmeyen bir şekilde Yüzük kullanmış olursunuz. Bu duruma çok ama çok dikkat edin. Özel günlerde parmak yüzük modelleri, Zarif ve ince olan model tasarımlarını hep tercih edin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.