Esmer kadınlara ne renk şal yakışır?

173

Tesettür kombinleri üzerinde en önemli durumda olan detay kombine uyum sağlayan eşarp ile birlikte şal seçimi olarak öne çıkmaktadır. Kombinizin fazlasıyla çok dikkat çekici bir durumda ve etkileyici görünmesi amacıyla seçecek olduğunuz şal renkleriyle beraber kombin renklerinin kesin bir şekilde ten renginizle uyumlu olması gereklidir.

Esmer olanlara hangi renk şal yakışır şeklindeki sorunun yanıtlarını daha doğru bir şekilde verme amacıyla esmere yakışan renkler sorusunun yanıtını da bilmek gereklidir.

Esmer tenler için en ideal durumda bulunan renk tonları yumuşak bir durumda ve açık tonlarıdır. Pastel ile birlikte sıcak renkler esmer tene yakışmakta olan eşarp renkleri olarak kullanılabilmektedir.

Esmer tene sahip olan kadınlar eflatun rengin yanı sıra yeşil renk, yeşil renk tonları, lavanta rengi, somon rengi, pembe renk, nude renk, vizon rengi, bordo renk, şeftali tonları ve kırmızı renkleri şal rengi şeklinde kullanabilir. Söz etmiş olduğumuz bu renklerin soft ile birlikte yumuşak tonlarını seçecek olurlarsa daha da etkili seçim yapmış olacaklardır.

Renklerin üzerinde aranılmakta olan desenler de bu renklerle beraber kullanılmakta olan vizon desenlerin yanı sıra leopar desenler şeklinde öne çıkmaktadır. Desenleri giymiş olduğunuz kombin tarzınız ile birlikte gidecek olduğunuz ortama göre seçim yapmalısınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.