Nude renkle ilgili trend

19

Renkli bir şekilde giyinmeyi sevmemekte olanlara nude fazlasıyla ideal renklerin arasında yer alıyor. Nude renkler ise her bir kıyafetin yanı sıra aksesuar üzerinde yer alıyor. Canlı ve daha da renkli kıyafetlerden sıkılmış olanlar ise artık nude renklerin cazibesine kapılmış bir durumda.

Pastel durumda bulunan tonlarla birlikte pudra tonları ve nude bir durumdaki renkler sezonun trendlerinde yer almakta. Nude rengi bulunan elbise ile birlikte pantolon, bluz ve etek benzerindeki ürünler çok daha şık bir havada oluyor. Sade ancak çok daha iddialı bir tarzıyla nude renkler bu sezondaki en popüler tonlar arasında bulunuyor.

Klasik çizgi ile birlikte modern çizginin buluşmakta olduğu bir stil yaratmış bulunan nude herkesi büyülemekte. Nude ayakkabılarla birlikte çantalar her bir kadın açısından tamamen ideal ürünlerdir. Nude durumdaki renkleri giyme enasında dikkat etmemiz gerekiyor. Vücudumuzdaki yer akan modele bakılarak nude renkler bulunan ürünleri tercih etmemiz gerekli.

Nude renk üzerindeki ki ayakkabı modelleri ise bacakların boyunu çok daha uzun gösteriyor. Nude renge sahip olan çanta ile birlikte ayakkabılar her kıyafet ile uyum sergilemeyi sergiler. Nude renkleri seçerken teninizle aynı tonları değil de açık veyahut koyu tonları seçip nude etkisini yakalamış olabilirsiniz..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.