2020 Bikini Modelleri

117

Bikini modellerini en uygun parçalar aracılığı ile kombin ederek kusursuz görünüme merhaba diyebilirsiniz. Yaz aylarının vazgeçilmezleri arasın da yer alan bikiniler ile sizler de hayal ettiğiniz kombin platformuna merhaba diyebilirsiniz. Vücut hatlarına göre bikini modeli seçmeniz gerekmektedir. Eğer basenlerinizden şikayet eden hanımlardansanız pileli etek modelleri aracılığı ile desteklenerek hazırlanılan bikinilerden yararlanabilirsiniz.

Hangi Bikini Modeli Hangi Vücut Formuna Uygun?

Eğer ters üçgen vücut tipine sahipseniz yüksel belli şort bikini modellerine yönelmeniz gerekmektedir. Bu tip bikini modelleri kusursuz vücut hatlarına sahip olmanız adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilmektedir. Eğer omuzlarınızın dar olmasından şikayet eden bayanlardansanız iki parçalı bikini modellerine yönelmeniz gerekmektedir. Dikkatleri üst kısımda toplamak adına desen detayına ev sahipliği yapan bikini modellerinden yararlanabilirsiniz. Eğer uzun bacaklara sahipseniz çok şanslısınız demektir. Bacaklarınızın olduğundan daha uzun görünmesini istemiyorsanız dikey çizgi detaylarına ev sahipliği yapan bikini modellerinden uzak durmanız gerekmektedir.

Canlı renk tonlarındaki bikini modelleri de sizin için oldukça ideal olacaktır. Kısa bacaklara sahipseniz vücut formunu uzun göstermek adına dikey çizgi platformundan yararlanabilirsiniz. Bu tür bikini modelleri kusursuzluğa merhaba demeniz adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilmektedir. Küçük göğüslere sahipseniz fırfır detayına ev sahipliği yapan straplez bikini modellerinden yararlanabilirsiniz. Büyük göğüslere sahipseniz arkadan bağlamalı bikini modellerinden yararlanabilirsiniz. Eğer desenli bikini modellerini kullanmak isteyenlerdenseniz gümüş veya altın kaplama detayına ev sahipliği yapan aksesuar modellerinden yararlanabilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.