Açık kahve rengi saç nasıl yapılır ve karamel saç tonları

5

Açık kahve saç rengi son yıllarında modası olmaya devam ediyor. Saçların yıpranmasını istemeyen kadınlar evde kendi yöntemleri ile saçlarınızı açık kahve rengi yapabilirler. Saçlarınızı sürekli koyu renge boyama yaptıysanız açık renklere ulaşması biraz zaman alır.

Yıkaya yıkaya akan saçlar artık siyah olmaz. Kahverengi yansımalar olan kestaneye yakın bir renk ortaya çıkmış olur. 3 uygulamada açık kahveye boyadığınız artık saçlarınız açık kahve olacaktır. 1 sene zaman içeresinde istediğiniz rengi sağlıklı şekilde yakalayacaksınız. Sarı yada kumral tonlar saçlarınız varsa açık kahverengi boyalar saç tellerinize hemen nüfuz etmektedir. Açık saç rengini ise koyu tona yakınlaştırmak daha kolaydır. Tüm saça dair her şey saç bakımı kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Açık karamel saç rengi diğer koyu saç renklerine göre size daha çok hava ve canlı bir görünüm katmaktadır. Kadınların bu yıl en çok tercih ettiği saç renkleri arasında karamel saç renkleri oldukça popüler oldu. Saç boyası markaları yaptıkları araştırmalarda en çok karamel renk bu yıl tercih edildiğini anketle belirlemiştir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.