Siyah ve sarı saçı nasıl açık kumral rengine çevirebiliriz

70

Kumral saçlara sahip olmak isteyen kadınlar doğal şekilde bir kaç öneri paylaşacağız. Saçın taban rengi aslında oldukça çok önemlidir. Boyalardan ve doğal saç uygulamalarını deneyebilirsiniz.

Koyu renk saçları kumral rengine boyama örneğin saçlarınız kestane veya siyah renk ise bunun için açık sarı tonları ile saçlarınızı boyayın. Saçlarınız bir kaç ton açık olacaktır. 2. ay aynı renk boya ile saçlarınızı boyayın. 6 ay kadar süre ile her ay saçlarınızı açık sarı renk boya ile boyamanız gerekmektedir.

Bakır karamel koyu kumral saç rengini açık kumral renge boyama ise bir kaç defa açık sarıya boyadığınız da olacaktır. Açık renk saçları kumral renge boyama oldukça basit açık kumral boya ile boyayın bütün işlem bu kadar.

Kadınların bir çoğu açık kumral saç rengine sahip olmak ister. Kumral rengin her tonu saçlarınıza farklı bir etki katacaktır. Bu yüzden kaliteli boyalar tercih edin. Ucuz boyalardan kaçının saçlarınızı dökebilirsiniz.

Koyu saçlar nasıl açık kumral renge dönüştürülür kestane ve siyah renkler oldukça zaman kaybı olmadan açık sarı tonlar ile saçlarınızı boyayabilirsiniz. Bunun için 30 gün kadar beklemeniz gerekmektedir. 6 ay süre ile saçlarınızı açık sarı boya ile boyamanız yeterli olacaktır. Bu sayede saçlarınız açık kumral olacaktır.

Bakır koyu kumral ile karamel renkleri açık kumrala çevirme açık sarı ile iki sefer boyandığında saçlar açık kumral olacaktır. Papatya suyu ile saçlarınızı arada yıkama saçların açık kumrala dönüşmesini sağlayacaktır. Bunun için fön makinesi ile ısı verin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.