Süslü banyolar nasıl tasarlanır?

53

Evinizin her köşesi sizin için özeldir. Bu yüzden sadece oturma odası, yatak odası, çocuk odası ve mutfak dışında banyo bölümününde farklı konsept tasarımlara sahip olmasını istemezmisiniz. İlk önce kirlenmiş derzleri temizlemeniz gerekir. Islak zeminlerde küflenme ve kireç kötü görüntü ortaya çıkmaktadır.

İlk önce tavan banyo neme maruz kalır. Havalandırmanın yeterli olmadığı banyodur. Tavan boyasını sık sık yenileyin.

Aydınlatma ortam nemi nedeniyle banyoda kullanılabilecek aplik ve aydınlatma sadece tek lamba olabilir. Ama siz tavana dağıtabilirsiniz.

Banyo düzenlenmesi önemlidir. Kozmetik, temizlik maddeleri ve kirli çamaşırlar banyonun olmazsa olmazı arasında yer almaktadır. Sepet, banyo rafları, duvar askıları, duvar rafları ve boy dolaplarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Farklı objeler ile duvar yer döşemeleri ile banyonuzun stilini değiştirebilirsiniz. Pastel tonları kullanmaya özen gösterin.

Banyo halıları tekli, ikili veya 3^lü set halinde satılan banyonuza yakışacak renkte almalısınız.

Misafir havluları ve el silme havlusu ayrı olması gerekir. Banyo kokuları önemlidir. Spa merkezlerine gittiğinizde egzotik bir koku gelir. Bu tarz kokuları tercih edebilirsiniz. Duvar dekorasyonu stickerler yada belirli bir tema içeren duvar aksesuarları tercih edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.