Gece mavisi kombinasyonuyla dekorasyon

16

Farklı renkler ile ev dekorasyon kombinasyonu oluşturmak isteyenler için en özel ve güzel yılın favori rengi gece mavisi diğer adı parlement mavisi veya kobalt mavi olarak da bilinmektedir. Derin ve gizemli bir renk olduğundan mutlaka yeni yılda evinizi bu renk ile tasarlamanız gerekmektedir.

Salon dekorasyonunda gece mavisi kullanımını tercih edecekler bu rengin koyu bir renk olup iç mekanda yoğun kullanılan tüm koyu renkler gibi karanlık ve salonu küçültme yapacağını unutmayınız. Az ışık alan salonlarda kullanılması doğru değildir. Bol ışık alan ve havadar balkonlu hatta salonunda iki balkon bulunan evler için ideal bir renktir. Beyaz, ahşap ve bej renkleri ile tamamlayıcı kombinler yapabilirsiniz. Gece mavisi ile dekoratif hale gelmiş ayna kullanabilirsiniz. Tül seçimi beyaz her zaman ki gibi olmalı. Kanepe veya koltuk gece mavisi gece mavisi olabilir.

Çocuk ve yatak odası için gece mavisine tamamlayıcı renk beyazı öneririz. Perde veya yatak başında gece mavisi kullanabilirsiniz. İsteyenler duvarlarınızda gece mavisi rengine boyayabilir. Bu biraz uçuk olur ama ben uçmayı severim diyenler deneyebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.