İlginç duvar aydınlatması nasıl yapılır

4

Aydınlatma ev dekorasyonu için önemli yere sahiptir. Planlı ve doğru şekilde yapılmış aydınlatma dekorasyonu tamamlayıcı özellikler arasında yerini alır. Tavan avizesi, abajurlar, led ışıklar ve spot ışıklar aydınlık bir havadar ortam yapabilirsiniz.

Duvar aplikleri yukarı aşağı ve her ili yöne veren modelini oturma odanız için tercih edebilirsiniz. Geniş odalar için ışık her zaman yukarı doğru bakması önemlidir. Yemek odaları ve koridorlar için yukarı doğru ışıklar tercih edebilirsiniz.

Ayna yanında kullanacağınız aplike dengeli ışık sağlaması önemlidir. Aplike ışıklar için seçilen eşyalar önemlidir. Modern minimalist bir tar olan soft ışıkların hakim olduğu dekorasyonlar tabloların vurgulanması bu tür kullanım amacına uygun olarak düzenlenmiştir. Gümüş tonlarda olanları ve parlak olanları tercih edebilirsiniz. Süslü mekanınız varsa kristal aplike kullanın.

Bu sayede estetik duvar ve tavana sahip olacaksınız. Yatak odaları içinse renkli aplike tercih edebilirsiniz. Mutfaklar hafif krem renginde aplikleri kullanabilirsiniz. Sizinde eklemek istedikleriniz varsa konu altına yorum yapabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.